Zeer gevarieerde online Maria Magdalena en Jezus heling van maandag 17 februari 2025

Waargenomen en beschreven door Gabriela Gaastra=Levin

null

Gabriela beziet het helingsproces en beschrijft de helende activiteiten van de diverse groepen helers uit diverse Universa die samenwerken met Maria Magdalena en Jezus. Gabriela begint met een inleiding om de aanwezige deelnemers aan de heling tot rust en in de juiste trilling te brengen om de heling optimaal te laten zijn.

 


‘We sluiten onze ogen, we gaan met de aandacht naar de ademhaling in de buik. We gaan ons ontspannen. Voeten, enkels, kuiten, knieën, dijbenen, billen, onderbuik, bekkenbodem, buik, borst, rug, schouders, armen en handen ontspannen zich. Hals en nek, hoofd en gezicht komen tot rust. Onderkaak en tong ontspannen zich ook. Ons hele lichaam komt tot rust.


We maken contact met ons hart. We voelen de onvoorwaardelijke liefde in het hart. We activeren de verbinding via onze wortels met de Goddelijke Bron in de Aarde en ook via de voorkant van het lichaam of de kruin met de Goddelijke Bron op het Absolute niveau van God. We voelen het grote ei waarin wij ons energetisch bevinden en omhelsd worden door de Goddelijke Bronnen in de Hemel en op Aarde. We laten de liefde van ons hart dit ei vullen. We activeren onze kring van onvoorwaardelijke liefde met elkaar door het eenheidsveld heen.


We worden welkom geheten en opgevangen door Maria Magdalena en Jezus en door een grote groep helers die ons begeleiden. Energetische wezens die zich in hun energetische vorm naar ons toe manifesteren. Als bepaalde ballen van energie met goudachtige kleuren, wit, metaalachtig paars en blauw en veel veranderlijke kleuren. Zij kunnen dynamisch hun energie uitbreiden door meerdere dimensies heen om ons te helpen en te behandelen. De wezens nodigen ons energetisch uit om ons te verplaatsen naar dit plateau in het midden van deze grote ruimte die ze voor ons gecreëerd hebben. En daar liggen bedjes waarop we kunnen gaan liggen. We zijn één geheel met ons energieveld en alles wat we ervaren resoneert op de totaliteit van ons Zijn. 

Onze bedden zijn in een kring geplaatst, ze liggen op de grond. We worden opgevangen door de assistenten van de helers. Dit zijn plasmawezens, liefdevolle wezens die ons helpen om ons te verbinden en te gaan liggen. Daarbij wordt een ieder omgeven door een individueel liefdesveld om de energie te helpen verfijnen en om de heling beter te kunnen ontvangen. De helers creëren een veld van wit tintelend licht, ook met gouden tinten, om de hele groep heen, om een onderlinge verbinding te creëren.


In de helingsruimte nemen zij ons mee om contact te maken met de Kosmos, met de Schepping, met de Aarde en door verschillende dimensies heen. De helers brengen ons in contact met de totaliteit van ons Zijn, hoe wij verbonden zijn met ons Fysieke lichaam, met de Aarde en onze Aardse Persoonlijkheid, met de mensheid en de natuur. Zij laten ons ook zien waarmee wij ook verbonden zijn met andere niveaus van bewustzijn, met onze Hogere bewustzijnslichamen die zich verbinden met hogere dimensies van eenheid, onvoorwaardelijke liefde, wijsheid en kennis.


De helers brengen ons vervolgens in een grote Kosmische ruimte van waaruit wij contact kunnen maken met de gehele Schepping. Ze geven ons als het ware een rondleiding naar de totaliteit van ons Zijn. En ze laten ons zien hoe wij verbonden zijn met heel veel verschillende plaatsen, ook buiten de Aarde, hoe we een traject hebben afgelegd vanuit de Bron door verschillende gebieden van het Multiversum, van de verschillende Universa heen, ook door dit Universum. We zijn geïncarneerd op verschillende planeten en plaatsen om het Goddelijke te verkennen in allerlei vormen.


Ze laten ons allen zien dat ons Kosmische verleden een soort waaier van ervaringen is geweest en nog is, waarin wij het Goddelijke verkennen en activeren. En hoe onze Aardse incarnatie op dit moment, wie wij nu op Aarde zijn, ook een betekenis heeft binnen deze hele waaier van ervaringen van meerdere levens, zowel op de Aarde als in andere gebieden van de Schepping. Ze laten ons ook in contact komen met vriendschappen die wij door de levens heen en door de verschillende incarnaties op verschillende gebieden van de Schepping hebben gemaakt. Dat wij relaties en verbindingen hebben met wezens van allerlei soorten. 

We zijn verbonden met onze grootouders, onze kinderen en kleinkinderen, maar we zijn ook verbonden met onze zielelijn door verschillende incarnaties heen, op Aarde en ergens anders. En op die manier brengen ze ons in contact met onze grootheid, onze veelzijdigheid en onze Goddelijkheid.

Ze brengen ons in contact met onze Goddelijkheid die ook ontstaat vanaf het moment dat we ons geschapen hebben vanuit de Bron, in welke vorm dan ook. Of als een mens of als een ander wezen. En dat wij de Goddelijkheid van onze vorige incarnaties, waar die ook zijn geweest, nu brengen naar de Goddelijkheid van de huidige incarnatie van wie wij nu zijn.

En dat wij ook in deze incarnatie de Goddelijkheid van al die andere incarnaties in ons dragen, meenemen en integreren in de kennis en kracht en inzichten die we nu hebben als de persoon die we nu zijn. Maar dat deze persoon die we nu zijn eigenlijk het resultaat is van heel veel ervaringen in de Kosmos. Niet alleen op Aarde, maar ook buiten de Aarde en misschien ook binnen de Aarde. Het zou kunnen dat sommigen van ons dat ook verkend hebben. 

In verschillende hoedanigheden hebben wij het bestaan als mensen en als andersoortige wezens doorlopen. 


De helers brengen ons nu in contact met onze verschillende identiteiten en helpen ons om de wijsheid en de kennis, de inzichten en de liefde van onze andere incarnaties ook mee te nemen naar de incarnatie van het hier en nu, die we vandaag ook nog zijn. Daarbij laten we ons ondersteunen door al onze creaties in de Schepping. 


Dan brengen de helers een stroom van liefde op gang, zodat wij ons eigen netwerk van wezens die we ooit zijn geweest, kunnen activeren en integreren in ons eigen bewustzijn. En op die manier ontstaat er een opening voor de liefde voor onszelf, om dieper van onszelf te houden en onszelf te waarderen als de Kosmische wezens die we zijn en onze Aardse incarnatie als het resultaat van ons totale Kosmisch burgerschap. Hoe we op Aarde zijn gekomen, ook om God in deze dimensie te onderzoeken en bepaalde elementen van het Goddelijke nog dieper te verkennen. 


En nu ontfermen de helers zich over onze persoonlijke vragen waarmee wij naar deze Aarde zijn gekomen. Wat zijn we precies aan het zoeken en wat willen we van God in deze incarnatie activeren en doen ontwaken? De helers helpen ons om een breder perspectief te krijgen op onze persoonlijke vraag: Wat is de achtergrond van jouw persoonlijke incarnatievraag? En ook om vaardigheden te ontwikkelen en eventueel pijnlijke ervaringen te helen die te maken hebben met ons persoonlijk vraagstuk op Aarde waar wij voor gekomen zijn om op te kunnen lossen. 


Nu krijgt ieder van ons de begeleiding van een kleine groep helers die ons op meerdere niveaus, op alle niveaus, helpen met onze incarnatievraag. Met het thema dat ons naar de Aarde heeft gebracht, waar we nog intensief mee bezig zijn, maar waar mogelijk ook bepaalde pijnlijke aspecten mee verbonden zijn. Zowel fysiek, emotioneel, energetisch of psychisch, op andere niveaus in ons leven, verband houdend met ons werk of onze relaties of familie of wat dan ook. 

De helers geven ons een heling om het Goddelijke terug te vinden in al deze aspecten van mogelijke pijn of verwarring of emoties die niet geheeld zijn, of misschien traumatische elementen. Om zo de Goddelijke stroom terug te kunnen pakken, te kunnen vinden die onderliggend is aan deze ervaring en die ons helpt om een bepaalde balans tussen goed en kwaad, tussen pijn of verlies en plezier en voldoening te vinden. Zodat wij voorbij de dualiteit van goed en kwaad ons verder kunnen ontwikkelen in de weg naar het Christusbewustzijn, de weg naar onvoorwaardelijke liefde. 

De helers geven ons speciale aandacht voor onze pijnelementen en de essentiële moeilijkheden en pijnen die wij in dit leven ervaren. Dus we gaan nu even een moment in stilte toelaten zodat de helers zich over jou op die manier kunnen ontfermen; over je incarnatievraag en met het dealen met de vraagstukken en eventueel pijnlijke dingen of traumatische dingen of vraagstukken waar je niet uitkomt, om daar een weg te kunnen vinden naar eenheid en onvoorwaardelijke liefde. 

Dus dat doen we nu even in stilte.


De helers ontfermen zich ook over vraagstukken die je overgenomen hebt van jouw ouders, mogelijk, of oudere generaties. En ze helpen jou om te onderscheiden of dat te maken heeft met jouw eigen vraagstukken of ze puur van hen zijn en je dat in jouw loyaliteit als kind over hebt genomen en dan kun je dat aan jouw ouders of andere familieleden eventueel teruggeven. 

Als het niet jouw vraagstukken zijn, jouw problematiek of jouw overtuigingen of eventueel veroordelingen, kan je ze teruggeven aan diegene van wie je ze hebt gekregen. Daarbij worden we ook in stilte geholpen door de helers.

 

De helers brengen ook een heling aan processen waarin je je waarschijnlijk, of mogelijk, in dienst hebt gesteld van iemand anders ten koste van jezelf. Als je dat hebt gedaan, of als dit patroon in je leven is, geven de helers daar ook een heling voor. Zodat je je eigenheid terug kan pakken en je gewoon in dienst van jezelf kan functioneren. Dat kan op je werk zijn, of in een familieverband, of met buren, vrienden, partnerschap… wat het ook is. De helers geven hier dan een heling voor. 


De helers geven ook een reinigingsproces, een zuivering van ons bloed, van ons systeem, van beïnvloeding van de buitenwereld en van bepaalde elementen die giftig kunnen zijn of conditioneringen vanuit de samenleving of vanuit de omgeving.

De helers geven hier ook een heling voor, zodat wij ook vrij van die beïnvloeding kunnen worden, zodat wij onszelf kunnen zijn en onze eigen Goddelijkheid neer kunnen zetten in ons eigen leven. 


De helers geven ook een heling op allerlei verouderende factoren, factoren die verouderend werken, die ons minder bruisend laten worden, onze stofwisseling belemmeren of vergiftigen, of moe maken, of niet helder zijn in ons hoofd. Allerlei factoren die daar een soort verstoring in brengen en een verlaging van onze trilling en van onze levendigheid, daar krijgen we nu een heling voor. De helers activeren onze energievelden en onze energiekanalen, door de verschillende bewustzijnscentra heen ook. En de Ida en Pingala*, dat zijn twee energetische slangen om de wervelkolom heen, die worden ook schoongemaakt. Ook een centraal kanaal van energie wordt schoongemaakt.


De helers werken ook aan mentale conditionering die via het derde oog in ons systeem komt, via de zintuigen, waar een bepaalde imprint wordt bevorderd van een interpretatie van de realiteit, van de werkelijkheid, die gekleurd is volgens een bepaalde soort belangen, die niet van jou zijn en die niet jouw Goddelijkheid dienen. En daar krijgen we ook een reiniging van. 

Als we dat willen accepteren, geven de helers in ons een soort filter voor ons derde oog, zodat we kunnen onderscheiden wat onze Goddelijkheid dient en wat niet, en we ook veel bewuster kunnen worden van impulsen en indrukken die ons worden aangeboden, maar die niet met ons te maken hebben. En door de verfijning van ons energieveld ontstaat ook een immuniteit voor dat soort berichten of intenties. 


Ook conditioneringen uit vorige levens die nog actief kunnen zijn, die in hun tijd door machtige instituten zoals de inquisitie of de kerk, bepaalde regeringen of bepaalde machtselementen in de samenleving, in andere levens, of het leger bv., hebben nog een soort imprint achtergelaten in jouw Ziel, en waar misschien nog stukjes van je ziel met dat leven verbonden zijn gebleven. Daar krijgen we ook een heling voor, om ons los te maken van de machtsprogrammeringen, beïnvloedende programmeringen van die instituten, die misschien nog steeds een bepaalde werking in ons kunnen hebben. Daar krijgen we ook een reiniging voor en een bevrijding van stukjes van onze Ziel, die daar zijn blijven hangen, om ze weer terug te kunnen omvangen in onszelf.

 

Ook de beïnvloeding van andere wezens, die niet op ons energieveld afgestemd zijn, die niet vanuit liefde ooit in dit of in andere levens naar ons toe zijn gekomen, daarvan worden we schoongemaakt, van die beïnvloeding. 

Ook de beïnvloeding van elementen zoals jaloezie of boosheid van andere mensen op ons, of negatieve gedachten, dat we daar ook een reiniging omvangen, en door de verfijning van onze trilling worden we ook immuun voor deze lagere energieën.


Op die manier helpen de helers ons om een puur kanaal te zijn voor ons Goddelijk bewustzijn, tussen de Goddelijke Bron in de Hemel en in de Aarde, om dat te kunnen uitstralen naar de wereld. En via ons bereiken ze ook de mensheid in allerlei processen die nu gaande zijn op Aarde, om het proces van eerlijkheid en respect, liefde en erkenning van elkaars Goddelijkheid, zowel individueel als collectief, te bevorderen. Zodat verschillende landen elkaar kunnen respecteren en waarderen, dat verschillende groeperingen ook elkaar kunnen respecteren en waarderen. 


En voornamelijk geven ze via ons een heling aan de mensheid om de eigen soevereiniteit weer terug te nemen. Dat de mensheid zich vrij kan maken van de beïnvloeding van grotere krachten of machten in de samenleving en zichzelf tot uitdrukking kan brengen en ze hun eigen mening, hun eigen gevoel en hun eigen spiritualiteit kunnen omarmen en neer kunnen zetten in hun eigen leven en ook met elkaar kunnen uitwisselen voor een andere soort stroom van normen en waarden in de samenleving, in de mensheid. Een meer authentieke en spirituele stroom van normen en waarden, die een nieuwe wereld helpen creëren vanuit een puurheid vanuit de Goddelijke Bron die handen en voeten krijgt via ieder van ons, om meer de normen en waarden van deze Bron te laten vorm krijgen op Aarde. En zodat wij met z'n allen een wereld kunnen scheppen vanuit onvoorwaardelijke liefde en eenheid, creatiekracht en wederzijds respect en ook plezier, waarin de basisbehoeftes van de mens zijn vervuld en de mens zich kan richten op een creatieve of constructieve manier bezig te zijn en een wereld op te bouwen die harmonieus is, mooi en in balans waardoor elk persoon gevoed wordt van de omgeving, van elkaar en van zichzelf en die hogere liefdeskracht van het hart als leidend kan laten stromen.

Daar, via ons, wordt zo'n heling gegeven aan de mensheid om te ontwaken van een strijdlustige houding naar een meer coöperatieve houding. Het transformeren van de concurrentie naar de samenwerking, van het vechten met elkaar naar bouwen met elkaar. Zo een upgrade in de houding, in de insteek om de manifestatie te laten ontstaan vanuit een liefdeskracht en creatieve kracht, zodat de mensheid kan bloeien en groeien in het eigen liefdesveld.


Er wordt een opening aangeboden om de holistische kant van de Schepping, van het Universum, van het Multiversum waar te nemen en de connectie, de verbondenheid van alles wat is te kunnen ervaren en daar te integreren in ons leven, zodat wij ook met de flow kunnen leven en ook bewust van hoe bepaalde dingen functioneren en hoe bepaalde processen andere processen beïnvloeden. En zo vanuit ons hart een positieve, liefdevolle scheppingsimpuls kunnen brengen voor onszelf en voor onze omgeving, om ons daar te realiseren dat alles met elkaar verbonden is en om dat te kunnen ervaren. En van daaruit onze creatiekracht uit te breiden naar dit holistische, multidimensionale bewustzijn. Dat wij kunnen creëren vanuit meerdere lagen die met elkaar verbonden zijn, met inzicht en kennis en bewustzijn van hoe alle verschillende lagen elkaar beïnvloeden. Zodat wij in onze woorden, gedachten en handelingen ook vanuit de liefde van ons hart op al deze lagen tegelijk kunnen creëren en beïnvloeden, om vanuit de liefde, energie en straling in ons leven neer te zetten. Wij worden bewuster van deze kunst, dit inzicht, deze wijsheid. Dit wordt in ons geactiveerd, zodat wij ook bewuster worden van de impact van onze woorden, handelingen en creaties en daar veel bewuster kunnen scheppen.


Ook wordt ons aangeboden om een bewustwording van de communicatie met anderen en het besef van waar anderen staan en wat ze neerzetten en in hoeverre wij daar iets mee hebben en resoneren met ons Zijn en onze trilling, en in hoeverre misschien niet. En om daar iedereen in zijn eigen waarde te laten, maar ook het inzicht te hebben van: waar staat iemand voor en wat voor waarden vertegenwoordigt die persoon, het energieveld van die persoon of van een bepaalde creatie. En dat we daar bewuster worden van de relatie die wij met die persoon of met andere creaties en relaties maken. En hoe dat ons wel of niet ondersteunt en dient. En in hoeverre wij ook daar iets creatiefs kunnen doen of kunnen uitwisselen met deze mensen of deze situaties of ervaringen. Hebben ze iets met ons te maken of niet? De helers werken aan ons onderscheidingsvermogen, om de realisatie van wat bij ons past en wat niet bij ons past en daar in vrede mee om te gaan. En wat past kunnen we omarmen en datgene wat niet past kunnen we laten gaan. Het past mogelijk wel bij iemand anders. Of niet. 


De helers geven ons een heling hoe om te gaan met de dimensie van tijd en ruimte. Zodat wij ons ook realiseren dat wij functioneren volgens tijd en ruimte in deze dimensie. Maar dat we verder in onze spirituele lichamen voorbij tijd en ruimte zijn en functioneren vanuit eeuwigheid. In een bewustzijn dat er altijd is geweest en voor altijd zal bestaan. En dat wij daar geworteld zijn in eeuwigheid. Ondanks het feit dat wij een sterfelijk lichaam hebben, dat onze essentie, onze spirituele essentie eeuwig is en geworteld in eeuwigheid. Onze eigen verbinding met onze Goddelijke Bron is onze eigen eeuwigheid, ons eigen bestaansrecht. En daar heeft niets en niemand iets over te zeggen. Niemand mag zich daar mee bemoeien of er tussenkomen. Dat is ons eigen bestaansrecht, onze eigen essentie.


De helers geven ons ook een heling om te kunnen communiceren met de elementen water, vuur, aarde, lucht en ether. Zodat wij ook een gevoel krijgen over en ons bewust worden over het gegeven dat deze elementen ook bezield zijn. Dat wij met water kunnen communiceren, met aarde, met lucht. Het zijn allemaal elementen van Goddelijke oorsprong en zij manifesteren zich op Aarde en ook in ons. We zijn ook die elementen, om ons te dienen en we gebruiken ze als een klei om ons vorm te geven. We kunnen ook met deze elementen communiceren en wijzer worden van deze relaties. We kunnen ook aan hen vragen om ons te dienen, om vuur in ons te doen ontwaken, of water ons te laten zuiveren of aarde ons te laten gronden. We kunnen in gesprek met hen vragen om ons te helpen in deze incarnatie.

 

De helers maken ons erop attent dat wij eigenlijk met alles op Aarde kunnen communiceren. Zo kunnen wij ook de elementen vragen om een conflictgebied te ondersteunen, dat er vrede mag ontstaan. Of we kunnen bijvoorbeeld ook de energie van vrede oproepen in een bepaalde conflictvolle situatie op grote of kleine schaal. We kunnen ook de energie van vrede oproepen en vragen om zich te manifesteren, om de strijdende partijen tot eenheid te helpen komen. De waarde van vrede en de energie van vrede bestaat ook op zich. Het is net zoals een homeopathisch middel dat je kunt innemen in een bepaalde situatie. Daar kan de energie van vrede ook helend werken voor conflicterende partijen. 


We mogen en kunnen ook de broeders en zusters van de Broeder- en Zusterschap van Liefde en Licht en de Afgezanten voor de Goddelijkheid van de Mens, van de Natuur en van de Kosmos om hulp vragen, om samen deze energie van vrede of een energie van liefde of van eenheid op te roepen op Aarde en die te laten groeien, te laten ontstaan en het bewustzijn te laten ontwikkelen.

Het is ons soevereine recht om dat te willen. Ook om daarvoor te gaan staan en om hulp te vragen aan onze spirituele vrienden, Kosmische vrienden of Aardse vrienden om daarmee bezig te zijn. 


Alle helers brengen dit via in het collectieve bewustzijn van de mensheid, de energie van vrede, energie van vrijheid, van respect, van creativiteit, van onvoorwaardelijke liefde, van eenheid, zodat wij onze eigen vermogens onder alle omstandigheden kunnen activeren. De helers attenderen ons erop dat wij over heel veel hulp beschikken en dat wij een project kunnen omarmen voor wat dan ook, bijvoorbeeld voor dieren in een conflictgebied of voor het klimaat of voor het zuiveren van de lucht of voor vrede in een bepaald land of respect.


We kunnen een doel omarmen en daar hulp voor vragen om dat energetisch en vanuit intentie te promoten en tot leven te laten komen. Daar zullen ze ook ons bij ondersteunen, en eventueel begeleiden als wij dat willen en nodig hebben. We kunnen zelf ook leidinggeven aan dit soort projecten en er hulp voor vragen. En op die manier manifesteren mensen hun verbinding tussen Hemel en Aarde, hun eigen Goddelijkheid, op een actie manier op basis van hun intentie en hun Scheppingskracht. 


De helers geven ons ook een heling voor alle oorzaken die een traumatische impact op ons hebben gehad en ons, collectief en individueel in dualiteit en in een pijnervaring houden. Dat kan als gevolg van een vorig leven of in dit leven zijn ontstaan. En dat kunnen we in ons hart omarmen. Dan zullen de helers zich daarover ontfermen. En dat doen we en zij nu in stilte. Ook wat jou het meest pijn doet, of als traumatisch hebt ervaren, daar mag nu een heling voor zijn. Deze heling gaat een aantal dagen door. De helers raden ons aan om goed te blijven drinken en rust te nemen om de heling te verwerken.


Ook via ons, die vanavond met elkaar verbonden zijn, brengen zij heling voor collectieve trauma’s van de samenleving waarin wij leven. Dat kan een kleine regio zijn, een land of een bepaalde bevolkingsgroep waarmee je verbonden bent. Als daar trauma’s ervaren zijn, geven de helers ook een heling via ons van een door ons aangegeven onderwerp als de betreffende mensen dat willen accepteren. We kunnen ook een persoonlijk onderwerp in ons hart nemen waar we vandaag voor geheeld willen worden. De helers gaan zich daar nu over ontfermen als jij dat wilt. Je kunt ook iemand in je hart nemen waarvan je voelt dat deze een heling kan gebruiken. Dan zal een heling aan deze persoon aangeboden worden en deze kan het op zielsniveau wel of niet accepteren. 


Via ons activeren de helers een collectieve heling voor de hele mensheid, voor diegenen die dat willen accepteren, om allerlei vormen van vervuiling op alle niveaus, fysiek, energetisch, emotioneel en psychisch. Deze kunnen worden getransformeerd en losgemaakt, naar een andere dimensie gebracht en gediscreëerd. Ze kunnen weer oplossen in puur bewustzijn, zodat de mensheid ook kan ontgiften en zich kan openen naar de eigen Goddelijkheid, zich kan openen naar de eigen Goddelijke vermogens. En vandaaruit, vanuit de eigen Goddelijkheid haar eigen ruimte individueel en collectief kan nemen, voor zichzelf, vanuit de vier Pilaren van de Goddelijkheid van de Mens, namelijk Onvoorwaardelijke liefde, Eenheidsbewustzijn, Creatiekracht en het Omarmen van onze Aardse Goddelijkheid. Deze vier pilaren worden ook aangeboden voor het ontwaken van de mensheid. Ook voor de reiniging van gif en van mentale conditionering, mentale controle, emotionele beïnvloeding en fysieke en energetische vervuiling. Het mag allemaal schoongemaakt worden, een grote reiniging. 


Ook via de aanwezigen vanavond kunnen de helers werken met het eenheidsveld van de Aarde, de mensheid en de natuur. Ook maken ze daarbij gebruik van het netwerk van hart tot hart en van bewustzijn tot bewustzijn dat de mensheid met elkaar verbindt. Via dit netwerk wordt deze reiniging en heling aangeboden aan de hele mensheid zodat de mensen zich kunnen bevrijden van alle negatieve, trilling verlagende elementen. Ook aan allerlei bevolkingsgroepen, landen en gebieden met een specifieke problematiek wordt deze heling aangeboden en in gang gezet.


Er wordt ook gewerkt aan bepaalde portalen, zodat de mensheid vanuit de trilling van het hart een connectie kan maken met bronnen van licht en bronnen van inspiratie die overal op Aarde aanwezig zijn. Op het moment dat je resoneert met de trilling van onvoorwaardelijke liefde en eenheid en licht, worden deze poorten geopend en kun je contact maken met andere vormen van bewustzijn, bewustzijn dat meer liefdevol en meer geëvolueerd is. Je krijgt ook een spiegel aangeboden hoe jij aan je leven vorm kunt geven en hoe dat ook een weerspiegeling kan zijn van je eigen Goddelijkheid. En dat je dat dan kunt manifesteren in jouw dagelijks leven, in jouw relaties en creaties en in de samenleving. Deze poorten worden ook klaargemaakt en beschikbaar gemaakt voor de trilling van het hart, voor het activeren van de multidimensionaliteit van de mensen. 


Ook onze relatie met de natuur wordt bevorderd en geheeld, zodat wij ons bewuster worden van onze uitwisseling met de natuur en onze eenheid met de natuur. En ons als gevolg daarvan ons ook kunnen laten helen door de natuur.

De natuur kan ook onze energievelden helpen opschonen en een spiegel voorhouden voor een manifestatie van Goddelijk bewustzijn op Aarde. Zo kan de perfectie van de natuur en in het bijzonder van bomen, planten, mineralen en kristallen, zoals kwartskristal en zuivere kristallen, zich aandienen als drager van bewustzijn en energie. De natuurelementen staan klaar om ons te helpen in onze nieuwe fase van ontwikkeling. En dat geldt ook voor onze broeders en zusters in de dierenwereld die ons allerlei vaardigheden aan kunnen leren in de omgang met de fysieke, de spirituele en de energetische dimensie.


De helers geven ons een integratie vanuit de Goddelijke Bron op het Absolute niveau van God. Druppels van Goddelijk bewustzijn, van Absoluut bewustzijn, vinden hun weg door al onze Aardse bewustzijnslichamen heen en activeren de overgang van Absoluut bewustzijn van onze Goddelijke Bronnen naar onze vier Aardse lichamen, waarbij ze zich in het bijzonder integreren met ons Fysieke lichaam. Maar ook onze Energetische, Emotionele en Psychische lichamen worden geactiveerd. Zij ontwaken om bij ons Absoluut bewustzijn meer op de voorgrond te laten treden, manifest te laten worden en de onderliggende laag van Absoluut bewustzijn in ons tevoorschijn te roepen in onszelf. En van daaruit ook een doorgaande regeneratie en heling van ons van binnenuit mogelijk te maken.


Daarnaast geven de helers ons een persoonlijk cadeau, dat je mag uitpakken, nu of later. Het gaat om een speciale vorm van liefdes- en lichtbewustzijn, dat ons gaat helpen om het onderwerp waar wij om vragen of wat wij nodig hebben op het juiste moment uit te pakken en voor ons te laten werken, als een impuls direct vanuit de Bron van Goddelijk bewustzijn dat ons verder kan voeden in de ruime zin van het woord in ons Aardse leven. 


Vervolgens wordt er een opening gecreëerd, je mag aangeven of je dat wilt of niet, voor de ontmoeting met andere wezens met een hogere trilling, vanuit hogere gebieden van de Schepping, andere sterrenstelsels of constellaties en planeten, waarmee je misschien vrienden wilt worden. Ze kunnen jou kunnen ondersteunen bij het ontwaken van je Goddelijkheid als mens ten behoeve van een hoger bewustzijn. Als je ervoor open staat, brengen de helers een opening voor deze ontmoetingen en uitwisselingen tot stand. En mocht je niet willen, ook goed, dan kun je ‘nee’ zeggen. 


Afsluitend geven de helers speciale aandacht aan mensen waarvan bepaalde organen ziek zijn. Er wordt een speciale liefdesheling gegeven aan uit balans zijnde weefsels. Deze worden uitgenodigd om zich te verbinden met de Goddelijke energie en het bewustzijn van het lichaam. Daarbij kunnen ze een boodschap doorgeven aan de betreffende persoon.  Maar ook kunnen zij een herstellingsproces aangaan en weer hun normale structuur aannemen. Eventuele ontstekingen, kankerprocessen, blokkades of allerlei vormen van ziektes kunnen getransformeerd worden door Goddelijke liefde, bewustzijn en het Absolute niveau van God. Zo kan de intelligentie van het uit balans zijnde orgaan of lichaamsdeel herstellen, helen en het betreffende DNA opdracht geven om te normaliseren, te herstellen en weer te gaan samenwerken met de rest van het lichaam. 


Nu wordt als allerlaatste zo'n heling gegeven aan ons DNA om een herstellingsproces te activeren voor allerlei cellen, weefsels en organen. Om hen tot eenheid te laten komen en het betreffende lichaam vanuit het eenheidsveld te doen functioneren, waarbij een harmonisatie plaatsvindt met de sturende liefdeskracht van het hart en het Goddelijk bewustzijn van deze persoon en van een ieder van jullie, van ons. De liefdeskracht van het hart brengt harmonie en coherentie brengt en maakt het mogelijk dat het betreffende weefsel weer zijn of haar normale functies kan oppakken, kan herstellen in samenwerking met de rest van het lichaam. 


Er wordt nu gewerkt aan alle gebieden van het lichaam, zoals motoriek, zenuwstelsel, spijtvertering, maag, lever en allerlei verschillende organen die hun eigen intelligentie mogen herstellen. Deze lichaamsdelen worden uitgenodigd om te communiceren met de ziekte die hen uit balans heeft gebracht en waarom. We mogen ook andere mensen uit onze omgeving hierbij betrekken en hen uitnodigen open te staan voor deze heling. De betreffende mensen kunnen kiezen of ze dat willen accepteren of niet.


Langzamerhand brengen de helers ons terug naar het plateau. Ze creëren een veld van wit tintelend en gouden licht om alles in ons te integreren en tot rust te brengen. Zij helpen ons om energetisch terug te komen naar onze bedjes alwaar wij liefdevol opgevangen worden door de assistenten van de helers.


Daarbij worden we ook gedragen door de liefdevolle muziek van Devayani. 

We sluiten af met een gebed:


Lieve Goddelijke Bron 

Essentie van mijn Zijn 

En van mijn leven

Ontwaak in mij 

In mijn bewustzijn als mens 

En help mij 

Om jou in mij te voelen 

Te doorgronden 

Te omarmen 

En tot leven te laten komen 

In al mijn creaties en relaties op Aarde

Lief Godzijn van mij

Ik geef me volledig aan jou over

In eenheid en liefde 

Amen. 


Maria Magdalena en Jezus, Maria en Jozef, onze eigen Goddelijke Bron, alle wezens, krachten en spirituele helers en spirits die met ons zijn, zegenen ons door te zeggen:

 

“Lieve mensen, 

Manifestaties van Goddelijk bewustzijn, 

Ontwaak naar je Goddelijkheid, koester het, geniet ervan, laat je door haar leiden. 

Wij zegenen jullie voor dit proces waarbij je hart de essentie van je Goddelijkheid in je menselijk leven integreert.

Dat het jou in veel opzichten mag dienen en je er intens van mag genieten. 

Hier zegenen we jullie voor.”

Amen.’


*Samen met de Sushumna, vormen de Ida en de Pingala de 3 voornaamste nadi’s of energiebanen in het lichaam. Zie bij yoga of Ayurveda.

Transcriptie en redactie Frans - Redactie Reint

Online-Helingbijeenkomsten met Maria Magdalena en Jezus

De samenwerking van Gabriela en Reint met Maria Magdalena en Jezus heeft er een dimensie bijgekregen.

Door het ziekteproces van Reint stapten Maria Magdalena en Jezus nadrukkelijker in hun rol van energetisch heler. 

 Daarbij kregen zij hulp van diverse helende krachten vanuit de spirituele dimensie, zoals spirituele

genezers en de Aartsengelen. Zij wenden hun hoogwaaridige vermogens vanuit een liefdevolle houding

aan op individueel, maar ook op collectief niveau. Maria Magdalena en Jezus hebben Gabriela en Reint

gevraagd om online-helingbijeenkomsten te organiseren en zij hebben daarin toegestemd.

Er moet volgens de spirituele meesters veel geheeld worden op Aarde!